Przedszkole miejskie nr 15 w Chełmie

Strona Przedszkola Miejskiego Nr 15 w Chełmie. Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskim programie Optymistyczne przedszkole.

OVERVIEW

The website przedszkole15chelm.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic).

PRZEDSZKOLE15CHELM.PL TRAFFIC

The website przedszkole15chelm.pl is seeing alternating quantities of traffic in the past the year.
Traffic for przedszkole15chelm.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole15chelm.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole15chelm.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLE15CHELM.PL

WHAT DOES PRZEDSZKOLE15CHELM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole15chelm.pl Mobile Screenshot of przedszkole15chelm.pl Tablet Screenshot of przedszkole15chelm.pl

PRZEDSZKOLE15CHELM.PL SERVER

I revealed that the main root page on przedszkole15chelm.pl took three thousand one hundred and twenty-four milliseconds to load. We could not observe a SSL certificate, so therefore we consider przedszkole15chelm.pl not secure.
87.98.239.19

We identified that przedszkole15chelm.pl is weilding the Apache os.

Przedszkole miejskie nr 15 w Chełmie

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website had the following in the web site, "Wielki sukces w Spartakiadzie Sportowej Przedszkolaków 2015." I analyzed that the web site stated " Festiwal Talentów w PWSZ w Chełmie." They also stated " Spotkanie z Panią Krystyną Wiśnicką, autorką książek dla dzieci. Zaproszenie na kolejne spotkanie adaptacyjne. Konkurs recytatorski FIVE IS FINE. Przedszkole Miejskie Nr 15 w Chełmie. Witamy na stronie naszego przedszkola. Znajdą Państwo tutaj wszystkie niezbędne informacje na temat naszej placówki, kadry dydaktycznej oraz naszych dzieci." The meta header had przedszkole chelm as the first search term. This keyword was followed by przedszkole miejskie, miejskie chelm, and przedszkole chełm which isn't as important as przedszkole chelm. The other words they uses is chelm przedszkole. chełm is also included and could not be understood by search crawlers.

SEE OTHER BUSINESSES

Przedszkole Publiczne nr 15 Zgromadzenia Sióstr Felicjanek

Nasze przedszkole jest placówką katolicką umożliwiającą każdemu dziecku wszechstronny rozwój w duchu personalizmu i pedagogiki chrześcijańskiej. Kochamy dzieci i nie szczędzimy wysiłków, aby każde wyrosło na mądrego, dobrego człowieka, chrześcijanina i patriotę. Swoim posłannictwem obejmujemy również rodziny dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, wychodząc naprzeciw ich potrzebom duchowym.

Przedszkole Nr 162 Saski Zakątek

W NASZYM PRZEDSZKOLU DYŻUR WAKACYJNY TRWA W DNIACH 3. B-36 1030 1508 0000 0005 5055 9005. Ul Dąbrówki 3, 03-909 Warszawa. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przedszkole Samorządowe Nr 165 w Krakowie

Przedszkole Samorządowe Nr 165 w Krakowie. Nasze przedszkole zostało założone w 1980 roku. Usytuowane jest na osiedlu mieszkalnym Prądnik Biały. Większość absolwentów przedszkola uczy się w pobliskiej Szkole Podstawowej Nr 58 i Nr 21, co ułatwia kontakt z nauczycielami szkoły i uzyskanie informacji zwrotnej o losach absolwentów. Pomagającym wszystkim dzieciom w pełnym rozwoju ich wrodzonego potencjału.

Witaj na stronie Przedszkola nr 169

Witaj na stronie Przedszkola nr 169. Informacje dotyczące dyżurów wakacyjnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w samorządowych przedszkolach i szkołach podstawowych.

Przedszkole nr 17 w Elblągu Przegląd imprez i wydarzeń w naszym przedszkolu

Regulamin bezpiecznego powierzania i odbierania dzieci. Po raz kolejny w naszym przedszkolu odbył się festyn ty razem pod hasłem. Jak zawsze atrakcji było mnóstwo, pogoda dopisała, humory także. Rodzice wraz z dziećmi mieli okazję wziąć udział w konkursach. Po raz pierwszy idziemy do szkoły,. Czy jest wśród nas może ktoś taki. Co w przedszkolu pozostać by wolał? A gdy już w przyszłym roku.